Нові послуги СТО

Чіп-тюнінг двигуна в Автограді!

Правильно проведений чіп-тюнінг здатний значно підвищити потужність двигунів, крутний момент, а також зменшити витрати палива.

%d1%87%d0%b8%d0%bf-2

Більше того, ви отримаєте економію коштів на ремонті сажевого фільтру та клапана EGR.

 

Ще однією з переваг замовлення даної послуги в Автограді — гарантія на проведені роботи!

 

 

м. Рівне, вул. Кобзарська (колишня — Пухова), 85

 

Телефонуйте (067) 362-43-10.

Встановлюємо ГБО з гарантією до 5 років! Спеціальна пропозиція — 10% на роботи по встановленню ГБО! 

Шановні клієнти!

Компанія Автоград рада запропонувати актуальну на сьогодні послугу – встановлення ГБО!

Популярність заміни бензину альтернативним паливом постійно зростає: деякі автомобілісти вже здійснили установку ГБО, дехто планує це зробити найближчим часом. Це пояснюється, насамперед, значною економією на вартості газу, по співвідношенню до звичайного палива – бензину, яка дозволяє економити вдвічі більше.

гбо

Кожен, хто замовить встановлення ГБО в Автограді, отримає VIP-картку Автоград-клубу в подарунок!

Встановлюючи ГБО в Автограді, ви отримаєте:

по-перше, безперебійне функціонування вашого авто, адже роботи проводяться за допомогою сертифікованого обладнання від перевірених виробників;

по-друге, встановлення та налаштування ГБО проводяться кваліфікованими майстрами;

по-третє, і найголовніше – ми пропонуємо гарантію – до 5 років!

 

Чому варто встановити ГБО?

 

1. Економія на пальному.

Газове паливо суттєво дешевше бензину. Незважаючи на те, що витрата газу трохи вищі, ніж у  традиційному паливі (приблизно на 10%), економія у коштах є значною. Особливо це відчутно, якщо ви часто користуєтесь автомобілем та їздите на великі відстані.

 

2. Газ має найвище октанове число, відповідно, практично неможливі детонаційні пошкодження двигуна.

 

3. Покращується робота двигуна - працює м’якше і тихіше. Газова суміш згоряє повністю, не створюючи нагару на поршнях, клапанах і свічках запалювання;

 

4. Зберігаєте власне здоров’я (газ вважається найбільш чистим видом палива)

 

Телефонуйте та записуйтесь на встановлення ГБО: (0362) 46-06-06 та (067) 364-20-51!

 

Чекаємо вас в Автограді на Кобзарській, 85.

 

Ремонт стартерів та генераторів

Автомобіль неможливо завести, якщо виникає несправність стартера чи генератора, адже вони безпосередньо взаємодіють з двигуном автомобіля і працюють на високих оборотах.

Тому так важливо якісно відремонтувати і встановити ці агрегати.

Будь-яке відхилення в установці нового або відремонтованого стартера і генератора веде до несправностей в процесі їх експлуатації.

Майстри СТО Автограду усі роботи здійснюють на сучасному обладнанні за допомогою спеціальних інструментів.

Висока кваліфікація наших фахівців та дотримання всіх стандартів обслуговування забезпечать якісний ремонт, відтак стартер і генератор працюватимуть довго і безперебійно.

Телефонуйте та записуйтесь на обслуговування (067) 36 24 322 та (050) 43-51-447! 

 

 Озонування від Автограду! 

Під час підготовки автомобіля до теплого сезону однією з перевірок є робота з системою кондиціонування.

Протягом зими, коли кондиціонер не експлуатується, в системі кондиціонування накопичуються різні бактерії, які стають  причиною виникнення неприємних запахів, шкідливих бактерій і навіть серйозних захворювань.

Відтак необхідною процедурою з підготовки автомобіля до літнього сезону є очистка та дезінфекція всієї системи кондиціонування автомобіля, а також видалення неприємних запахів, прілості та плісняви.

Скориставшись новою послугою від Автограду — озонуванням — ви отримаєте:

  • повну мікробіологічну дезінфекцію і позбавлення від неприємних запахів як органічного, так і неорганічного походження.
  • дезінфекцію салонів автомобілів, кабін і приміщень, там, де потрібна особлива чистота та гігієна; там, де хімічні засоби і миття вручну виявляються недостатньо ефективними для повної чистоти та дезінфекції.

Новий пристрій, який з’явився в сервісних центрах Автограду, озонатор повітря Magneti Marelli — Ozon Maker, ідеально справляється з шкідливими мікроорганізмами і неприємними запахами скрізь, де це необхідно!

ozon1

Ви зможете позбутись неприємних запахів, які утворюються внаслідок забруднення бактеріями системи кондиціонування. Також з допомогою процедури озонування вдасться запобігти розмноженню мікроорганізмів в системі кондиціонування повітря та запобігти алергічним реакціям.

Озононування — актуальна послуга з підготовки автомобіля до теплого сезону! 

Запахи летючих молекул продуктів містяться в повітрі салону автомобіля, осідають і в’їдаються в оббивку автомобіля і покриття підлоги. Виробляючи озон з навколишнього повітря, пристрій ​​протягом півгодини повністю позбавить салон автомобіля від будь-яких, навіть найстійкіших і неприємних запахів. Запахи гару, затхлості, гнилі, цвілі, продуктів життєдіяльності людей і тварин, запахи пролитих рідин і залишків їжі, запахи бензину, тютюну та багато інших — назавжди зникнуть з салону автомобіля після обробки озоном.

З допомогою озонування вдасться ​​не маскувати запахи, а повністю знищити їх на молекулярному рівні!

Пристрій генерує газ озон (О3), який окисляє (спалює) клітини вірусів і дрібні частинки хімічних речовин, які знаходяться в повітрі. Найдрібніші частинки озону безперешкодно і дуже швидко проникають в будь-які, здавалося б, недоступні місця. Одним із істотних переваг озонування є відсутність токсинів після обробки, тоді як при хлоруванні можливе утворення істотної кількості токсинів і отрут, наприклад, діоксину.

Озонування дозволяє продезінфікувати як системи кондиціонування, так і видалити з салону всі неприємні запахи. Після обробки в салоні не залишиться мокрих плям, розводів та інших звичних, але таких неприємних слідів роботи по очищенню повітря. Крім цього, озонування (іонізація повітря) корисно для здоров’я людини. Негативно заряджені частинки — аніони — покращують роботу легенів, стимулюють кровообіг і захищають людину від захворювань органів дихання (астми, запалення легенів і т.д.).

Щоб замовити послугу озонування телефонуйте (0362) 46-06-06 та (0362) 69-05-12!