Кредитні програми

Якщо ви маєте бажання купити автомобіль в кредит — звертайтесь в Автоград!

Наші банки-партнери та лізингові компанії запропонують вам багато різних варіантів: розстрочка на автомобіль, оформлення автомобіля в кредит або ж автомобіль в лізинг.

В Автограді можна отримати кредит на автомобілі як легкові, так і комерційні, а також оформити в кредит автомобіль з пробігом.

Кредитні пропозиції діють для фізичних осіб, для приватних підприємців та для юридичних осіб.

Дізнайтесь про оформлення кредиту на автомобіль Honda на сайті офіційного дилера Honda в Рівненській області.

Спеціальна кредитна програма Renault Finance дозволить придбати Renault в кредит або в лізинг. Про це найбільше інформації знайдете на сайті Renault.

Про фінансування придбання Fiat дізнайтесь на сайті офіційного дилера Fiat.

Існує спеціальна кредитна програма Nissan Finance, яка пропонує обраний автомобіль оформити в кредит. Про неї дізнайтесь більше на сайті офіційного дилера Nissan.

Також кредитування на автомобілі всіх брендів, які представлені в Автограді, може запропонувати банк-партнер UniCredit Bank.

Будь-яку інформації стосовно фінансових послуг дізнайтесь у телефонному режимі (0362) 46-06-06, (067) 364-20-51 та завітавши в Автоград на Кобзарській, 85.

Якщо, Ви цікавитесь купівлею автомобіля в кредит — заповніть форму нижче. Наш менеджер зателефонує та та проконсультує Вас по кредиту на бажане авто.

  • Як до Вас звертатись?
  • Наш менеджер зателефонує Вам для надання відповіді
  • Внесіть для отримання інформації про наші акції та події.
  • Вкажіть назву авто. Наприклад: "Renault Logan"
  • Вкажіть бажаний термін кредитування. Наприклад: "24 місяці".
  • Вкажіть сумму першого внеску. Якщо Ви хочете отримати авто в кредит без першого внеску залиште поле пустим, або введіть - "0".