А ми вже обміняли наше авто на нове! (Trade-IN)

Якщо Ви бажаєте продати своє авто, зробити це швидко, не натрапити на шахраїв, і, після продажу одразу пересісти в новенький автомобіль – послуга Trade-in саме для Вас!

 

Trade-in – послуга, що дозволяє обміняти Ваш старий автомобіль на новий з доплатою. Обмежень під час продажу Вашого авто по бренду, моделі, країні-виробнику або ж технічному стану немає. В індивідуальному порядку розглядається можливість продажу авто старше 10 років. Послуга доступна як для фізичних, так і юридичних осіб. Ви можете обрати новий автомобіль з 7 брендів – Skoda, Volkswagen, Seat, Renault, Nissan, Fiat та Honda або ж будь-який інший б/у, що виставлені на продаж в Автограді та на сайті zprobigom.com.ua.

 

Послуга Trade-in:

1) Зекономить Вам час та кошти: автосалон надає повний цикл послуг з купівлі-продажу автомобіля в одному місці – Вам не доведеться займатись пошуком клієнта, що готовий купити Ваше авто, витрачатись на рекламу чи самостійно оформлювати необхідні документи.

2) Убезпечить Вас від ризику натрапити на шахраїв чи небросовісних посередників.

3) Надає можливість широкого вибору як нових, так і вживаних авто,  які можна оглянути відразу на території Автограду. Якщо Вас цікавить конкретна модель чи характеристики, наші спеціалісти підберуть авто спеціально під Ваші потреби.

4) Гарантує технічну справність вживаних авто, адже всі автомобілі проходять комплексну перевірку технічного стану, крім того, перевіряються на достовірність всі необхідні документи.

 

 

Завітайте до автомобільного містечка Автоград. Спеціалісти проконсультують з усіх питань, проведуть комплексний техогляд та оцінять вартість Вашого авто та здійснять оформлення необхідних документів. 

 

Вам залишається тільки обрати свій новий автомобіль на Кобзарській, 85!

тел.: (0362) 46-06-06, (067) 364-20-51

0 4 763 views