Підсумки 2016 року: українці обирають марку ŠKODA!

За підсумками 2016 року ŠKODA зайняла четверту позицію в рейтингу продажів нових автомобілів з часткою ринку 6,4%*, а клієнти знову зробили вибір на користь Octavia, яка стала лідером з продажів у своєму класі.

New_Škoda_logo-2

 «Завдяки постійному поліпшенню якості, ŠKODA отримує незмінно високу оцінку українських споживачів. У 2016 році Єврокар збільшив частку ринку ŠKODA до 6,4% * і в 2017 році, ми плануємо зберегти цей показник, завдяки якісному розвитку дилерської мережі, подальшого підвищення рівня обслуговування клієнтів, а також значного розвитку модельного портфеля бренду », — каже Марина Яковлєва, генеральний директор ТОВ «Єврокар».

За результатами продажів 2016 року автомобілі марки ŠKODA продовжують займати лідируючі позиції в автомобільних рейтингах. Бестселер марки — ŠKODA Octavia щомісяця демонструє рекордні показники продажів на світовому ринку — в 2016 році продажі цієї моделі склали 40% загальних світових поставок марки. Українські покупці також незмінно віддають перевагу ŠKODA Octavia. Octavia займає четверту позицію в загальному рейтингу продажів серед всіх легкових автомобілів на ринку України. За підсумками року, Octavia третього покоління очолила рейтинг продажів С-high класу: всього в минулому році було продано 1913 автомобілів моделі Octavia, а частка моделі за 12 місяців склала 29% *.

Завдяки своїм видатним характеристикам флагман марки ŠKODA Šuperb впевнено дебютував на світовому та українському ринках. У 2016 році флагман марки був удостоєний безлічі значущих міжнародних нагород і премій. У тому числі в Україні, Šuperb став володарем однієї з найпрестижніших нагород у галузі-«Автомобіль року 2016». За підсумками року, ŠKODA Šuperb увійшов в Tоп-3 лідерів свого конкурентного сегмента, з часткою ринку 11%. *

ŠKODA Fabia вкотре підтвердила свою популярність у українських автомобілістів, знову ставши одним з лідерів продажів в своєму сегменті. За минулий рік було продано 896 автомобілів ŠKODA Fabia, що дозволило моделі зайняти другу позицію в рейтингу продажів конкурентної групи свого класу з часткою 26%. *

У 2016 році компанія «Єврокар» продовжила успішний розвиток клієнтських програм, в тому числі програму лояльності «ŠKODA 24» **, яка об’єднує в собі сервісні програми, послуги технічної підтримки, а також забезпечує нові можливості для клієнтів марки — безліч ексклюзивних знижок від партнерів ŠKODA 24.

Skoda24 card 85x54_2016-04

Крім того, в дилерській мережі «Єврокар» було проведено конкурс для фахівців з продажу та сервісного обслуговування — «ŠKODA Challenge». Даний конкурс проводиться вже сьомий рік поспіль і дозволяє не тільки визначити кращих фахівців і підвищити кваліфікацію персоналу дилерської мережі, але ще раз підтвердити якість обслуговування в цілому.

У 2017 році, продовжуючи реалізацію міжнародної стратегії розвитку ŠKODA, Єврокар планує вивести на український ринок чотири новинки. Основний прем’єрою наступного року стане новий кросовер ŠKODA Kodiaq.

Поява Kodiaq є важливим етапом стратегії розвитку модельного ряду ŠKODA і відкриває величезний потенціал для марки в швидко зростаючому сегменті ŠUV. В Україні Kodiaq з’явиться навесні 2017 року. В цей же період планується старт продажів бестселера марки ŠKODA Octavia в оновленій версії, а влітку шанувальникам марки будуть представлені нові версії ŠKODA Rapid і Špaceback.

0 28 views