Вперше в Україні ŠKODA Octavia за спеціальною ціною від 16 000 доларів США!

Продовжуємо радувати своїх клієнтів найвигіднішими пропозиціями на автомобілі марки ŠKODA.

До 31 січня 2017 року бестселер модельної лінійки ŠKODA — Octavia можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 16 000 доларів США! *

Протягом усієї своєї історії Octavia є найпопулярнішим автомобілем в модельному ряду ŠKODA.

В українських автолюбителів всі покоління Octavia користуються незмінним успіхом: модель була визнана «Кращим легковим автомобілем року в середньому класі» в 2005 році, Octavia А5 стала найпопулярнішою моделлю серед легкових іномарок в 2011 році, автомобіль отримав премію «Авторейтинг 2012» і був названий абсолютним лідером продажів в 2012 році.

Нова Octavia стала справжнім шедевром сучасних технологій і багато в чому перевершила успіх всіх попередніх поколінь моделі. Вже через кілька місяців після старту продажів, Octavia третього покоління була удостоєна премії «Народний вибір 2013» і стала «Автомобілем року в середньому класі», а незабаром — здобула абсолютну перемогу у всеукраїнському рейтингу популярності «Автомобіль року в Україні 2014».

Починаючи зі старту продажів, Octavia нового покоління щорічно підтверджує лідерство в своєму класі і є однією з найбільш затребуваних моделей на автомобільному ринку, регулярно очолюючи рейтинги продажів. Таким чином, українські автолюбителі незмінно підтверджують свою прихильність і довіру моделі Octavia, — роблячи свій вибір на користь якостей цього автомобіля.

Стартова ціна, еквівалентна 16 000 доларів США, доступна для Octavia в комплектації Active, яка оснащується двигуном 1,6 MPI потужністю 81 кВт і включає такі надійні рішення з безпеки, функціональності і комфорту автомобіля, як: ESC з XDS +, пакет «погані дороги», подушки безпеки водія і переднього пасажира, іммобілайзер, ISOFIX — підготовка для кріплення двох дитячих крісел на задньому сидінні, кондиціонер, DAY LIGHT, галогенові передні фари з покажчиками повороту, центральний замок, передні електросклопідйомники, електрично-регульовані зовнішні дзеркала заднього виду, радіо «SWING», повнорозмірне запасне колесо і багато інших.

Чекайте найкращі пропозиції від ŠKODA — щомісяця!

Автоцентр SKODA у м. Рівне, вул. Кобзарська, 85 (колишня Пухова) 

0362 690003, 0673609802, 0504351442.

Слідкуйте за новинами від компанії «Єврокар», адже рік переваг від ŠKODA триває і наших клієнтів чекає ще безліч нових вигідних пропозицій! Чекайте найкращі пропозиції від ŠKODA — щомісяця! Більше інформації про ціни можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар» http://www.eurocar.com.ua

* Вартість ŠKODA Octavia в комплектації Active 1,6 MPI / 81 кВт становить 427 552 гривні станом на 28.03.2016р, Що є еквівалентом 16 000 дол. США по використовуваному компанією «Єврокар» розрахунковим курсом гривні до долара США — 26,722 грн ./$ (курс НБУ + 2,5%).

Еквівалент вигоди при покупці моделі ŠKODA Octavia в комплектації Active, Ambition, Style або L & K становить до 2 359 доларів США в порівнянні з установленою до 28.03.2016г. ціною автомобіля ŠKODA Octavia у відповідній комплектації. Сума вигоди в національній валюті України змінюється на дату оплати прямо пропорційно зміні курсу долара США, встановленого НБУ на дату оплати в порівнянні з курсом долара США, встановленому Національним банком України на 28.03.2016г. Сума вигоди вказана станом на 28.03.2016г.

Спеціальна ціна поширюється на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Кількість автомобілів обмежена. Детальна інформація про актуальні ціни на автомобілі ŠKODA на сайті http://www.eurocar.com.ua

0 1 217 views