Переможці конкурсів «Автомобіль року» та «Авторейтинг» — в Автограді!

За результатами загальнонаціонального рейтингу популярності «Автомобіль року в Україні 2014» абсолютну перемогу здобула SKODA Octavia. Новий SKODA Rapid завоював перше місце в компактному економ-класі.

Продажі нової SKODA Octavia стартували в липні 2013 року. Автомобіль миттєво завоював популярність серед шанувальників бренду SKODA і навіть незважаючи на перерву в продажах в період зміни поколінь Octavia найпопулярніша модель SKODA неодноразово підтверджувала статус лідера свого класу.

Нова SKODA Octavia завоювала величезну кількість титулів і визнань серед споживачів, журналістів і технічних експертів, як у нашій країні, так і за кордоном. У Росії Octavia була удостоєна престижної нагороди «Золотий Клаксон 2013» в номінації «Автомобіль гольф-класу», а також отримала одну з найбільш значущих автомобільних премій Росії — Гран-прі «За кермом». У січні 2014 модель також була удостоєна нової нагороди — премії українського автомобільного рейтингу порталу Autoua.net — «Народний вибір 2013». За підсумками голосування читачів автопорталу, Octavia завоювала подвійну перемогу ставши переможцем серед всіх автомобілів рейтингу, а також, з великим відривом обійшовши всіх конкурентів довела своє лідерство в середньому класі.

У продовження успіху Octavia, SKODA Rapid демонструє відмінні показники та в черговий раз заслужено підтверджує звання народного улюбленця. Виняткові якості моделі підтверджуються поруч завойованих нагород. Так, за результатами всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні 2014» SKODA Rapid був удостоєний звання «Автомобіль року в компактному економ-класі». Крім того, Rapid став лідером у класі бюджетних седанів у рейтингу «Народний вибір 2013» порталу Autoua.net.

Renault Logan став переможцем номінації «Співвідношення ціна-якість».

Рівно рік тому, в лютому 2013 року, в Україні стартували  продажі нового покоління  Renault Logan. За 2013 рік було продано 4 333 автомобіля.  За даними Автоконсалтингу модель Logan седан увійшла в ТОП 10 найбільш продаваних автомобілів в Україні і завоювала 8-е місце в рейтингу за популярністю в 2013 році.

З метою посилення позицій даної моделі та відповідаючи на запити клієнтів, компанія «Рено Україна» розширила лінійку нового Renault Logan,  додавши ще 1 версію. Нова версія — це більш доступна комплектація для залучення клієнтів, які хотіли б придбати, надійний, місткий та комфортний автомобіль, але мають обмежений бюджет. Дізнайтесь про нову версію Logan на сайті дилера Renault.

Переможцями всеукраїнського конкурсу «Авторейтинг», в якому відзначаються найпопулярніші та найбільш продавані автомобілі в Україні стали:

-       Середній клас – Volkswagen Passat – продано 1658 автомобілів

-       Великий кросовер – Volkswagen Touareg – продано 1630 шт.

-       Комерційний автомобіль — Fiat Doblo – продано 2799 шт. Doblo став лідером продажів комерційної лінійки четвертий раз.

0 171 views