Кадрова політика

Чому в «Автограді» працювати престижно?

10 переваг для працівників компанії

Якщо ви мрієте про добре оплачувану роботу, про доброзичливий дружній колектив, про стабільні умови праці — станьте одним із працівників групи компаній «Автоград». Ви будете багато вчитись, самовдосконалюватись, і, як результат — виконувати поставлені задачі та отримувати гідну зарплату.

 Ось переваги, які пропонує «Автоград» всім, хто приходить на переговори з працевлаштування, незалежно від посади:

  1. Група компаній «Автоград» є стабільним роботодавцем, який дотримується трудового законодавства України.

Соціальні гарантії. Компанія дбає про спільний успіх, задоволення роботою та комфортні умови праці у команді колег.

Працівники «Автограду» мають офіційне працевлаштування та соціальні гарантії: оплачувана відпустка, офіційні державні вихідні, відрахування в пенсійний фонд; компенсація лікарняних та інших витрат, компенсація невикористаної відпустки.

До додаткових переваг роботи в компанії належить:

  • Нормований, зручний графік;
  • Оплачуваний вихідний день на День народження працівника;
  • Можливість відлучення з робочого місця по важливих причинах (наприклад: 1 вересня працівники, в яких є діти, можуть спочатку завітати на шкільне свято, а вже потім прийти на роботу)

2. Можливість високого заробітку.

Для фахівців, які люблять працювати на результат та отримувати за це гідну зарплату, в «Автограді» створені всі умови для реалізації амбіцій. У нас створені кращі умови по можливості заробітку: зручні умови праці, стабільна зарплата, дружній колектив. Окрім традиційних бонусів, в компанії нагороджують кращих працівників спеціальними преміями «За високий результат в роботі» та подарунками.

3. Безперервний розвиток: професійний, кар’єрний та особистий ріст.

Керівництво «Автограду» постійно стежить за рівнем знань своїх працівників: систематично організовує навчання як у спеціальних центрах імпортерів, так і проводить внутрішнє навчання персоналу.

Окрім поїздок в навчальні центри імпортерів, протягом 2016 році в «Автограді» посилилось внутрішнє навчання і  програму розроблено з урахуванням особливостей обслуговування різних автомобільних брендів. На заняттях працівники вивчають технологічні процеси ремонту і діагностики, світовий досвід провідних фахівців-ремонтників, а також здають іспити за тестовими завданнями. Заняття проводяться в спеціально облаштованому навчальному класі фахівцями із великим практичним досвідом.

Таким чином, працівники підтверджують відповідність вимогам імпортерів і міжнародним стандартам якості надання сервісних послуг.

В групі компаній «Автоград» створене правило внутрішнього резерву: співробітники на підставі досягнутих результатів отримують можливість кар’єрного росту і розвитку. Мета внутрішнього кадрового резерву полягає в можливості оперативного заміщення керівних посад за рахунок внутрішніх ресурсів компанії, а також можливості підвищення якості підготовки персоналу всередині компанії.

Також для всіх, хто не лінується багато читати, доступна бізнес-література з бібліотеки Автограду.

Наші працівники розвиваються разом з брендами, які вони представляють.

Інженер з гарантії Skoda Олег Данильчук зайняв у 2013 році почесне друге місце в номінації «Сервісний консультант» в національному конкурсі сервісного обслуговування Skoda Service Challenge. І ця перемога не є першою – в 2012 році він також увійшов до трійки найкращих. Диспетчер-консультант сервісу Skoda Максим Грошко за найкращий результат у 2015 році серед усіх спеціалістів з України був нагороджений поїздкою на участь в міжнародному конкурсі SKODA Service Challenge, котрий відбувся у червні 2016 року в м. Прага (Чехія).

4. Приємні бонуси за якісне виконання показників.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, відповідально ставимося до нашої роботи та прагнемо до постійного підвищення рівня задоволення наших клієнтів.

Так само імпортери та дистриб’ютори автомобілів вимагають бездоганної якості обслуговування клієнтів — і потім серед усіх дилерських центрів визначають кращих. Працівники-переможці автоцентрів мають змогу отримати в якості бонусу спеціальну поїздку чи інше заохочення.

Так, за результатами квартального конкурсу у другому кварталі 2016 р. менеджери з ремонту транспорту, котрі зайняли три перших призових місця, мають змогу отримати кошти на туристичний відпочинок в Карпатах або іншому місці в Україні.

Наші відділи сервісу постійно стають кращими по якості обслуговування клієнтів та отримують за це нагороди від імпортерів.

Також ми організовуємо проект «Дошка пошани». Щокварталу колектив рекомендує колег, гідних зайняти почесне місце на Дошці пошани «Кращі працівники». Критеріями для вибору найкращих є: яскраві досягнення в компанії, виконання значимих проектів, старанне виконання посадових обов’язків, зразкові ділові якості.

5. Корпоративна знижка на послуги компанії.

Для всіх працівників групи компаній Автоград існує корпоративна знижка на послуги  СТО - 25% та можливість придбання запасних частин для власного авто за пільговими цінами. На придбання нового автомобіля теж діють спеціальні умови.

6. Організоване дозвілля

Ми разом не тільки працюємо, а й відпочиваємо. Більше того, відпочиваючи та займаючись спортом, економимо свої кошти, адже маємо знижки в кінотеатри та спортивні клуби.

Щоб наші працівники завжди були активними та підтримували гарну фізичну форму, ми маємо хорошу організацію занять спортом. Зокрема, працівники групи компаній користуються постійною корпоративною знижкою на абонементи в кращі фітнес-клуби м. Рівного.

Також ми маємо сформовану футбольну команду «Автограду».

Більше того, ми організовуємо та відзначаємо корпоративні свята: святкування Нового року, День  народження компанії, 8 Березня та День захисника вітчизни, а також проводимо літні корпоративні командоутворюючі заходи з виїздом на природу.

7. Організація заходів для працівників та клієнтів  

«Автоград» дбає про дітей своїх працівників, організовує для них дитячі свята та готує подарунки.

8. Корпоративне життя

Працівники приймають участь в закритих заходах «Автограду» (презентації новинок з розіграшами подарунків, відкриття нових автосалонів тощо) та першими дізнаються і беруть участь в активностях, які відбуваються в «Автограді» або за його ініціативи. Це автопробіги, тест-драйви та автомобільні виставки, участь в автофестивалях, свято розваг та адреналіну унікального формату — Honda Family Day.

9. Комфортні умови праці та дружний колектив.

Автоград — це команда не лише професіоналів, а й надзвичайно дружніх, позитивних, згуртованих людей, яким комфортно працювати разом.

Адже принципами нашої роботи є співпраця та об’єктивність, дружність та взаємодопомога.   Ми любимо святкувати Дні народження один одного та інші важливі події — одруження, народженням дитини тощо.

 10. Кафе для працівників та клієнтів. 

Свіжий повноцінний обід чекає на всіх відвідувачів нашого кафе. Перші та другі гарячі страви, свіжі салати, великий вибір солодощів та багато іншого. В кафе «Автограду» є можливість смачно та недорого пообідати - за дуже демократичними цінами.

Ми раді, що в групі компаній «Автоград» працюють як досвідчені фахівці, так і працівники, які наразі не володіють значним професійним досвідом, але мають величезне бажання навчатися, розвиватися та будувати кар’єру в команді професіоналів. Разом ми є однією дружньою командою, яка вже більше 10 років працює на результат та є лідером автомобільного ринку області.