Автоград-клуб

Шановні клієнти!

Дякуємо, що в таких важливих питаннях, як вибір, придбання та обслуговування автомобіля, ви довірилися саме нам. Всі працівники Автограду цінують кожного з вас і щодня докладають максимум зусиль, щоб зробити нашу з вами співпрацю  надійною, вигідною та довготривалою. Наше завдання — щоб ви отримали повне задоволення від рівня та якості обслуговування.

Автоград працює щоб завжди давати вам більше. Саме тому ми вирішили створити Автоград-клуб - нову програму лояльності, яка об’єднає наших клієнтів та дозволить отримувати їм чимало привілеїв та переваг.

Кожен учасник клубу зможе користуватися знижками на обслуговування автомобіля, придбання аксесуарів і запчастин, а також отримувати додаткові бонуси та актуальні пропозиції. Ви маєте можливість безпосередньо впливати на розмір знижок – вони є накопичувальними та зростають залежно від вашої активності.

Учасниками Автоград-клубу автоматично стають всі, хто купує автомобіль та обслуговує його у Автограді. Обмежень по марках автомобілів чи їх віку немає – кожен власник легкового автомобіля, який скористається послугами сервісних центрів чи придбає запасні частини зможе скористатись вигідними умовами нової програми лояльності.

Завітайте до нас та станьте учасником Автоград-клубу – клубу, який об’єднує успішних людей, які цінують свій час та високу якість обслуговування і прагнуть отримувати тільки найкращі умови і пропозиції.

Нижче ви дізнаєтесь деталі вступу та участі.

Учасники Програми лояльності «Автоград-клуб»

Це клієнти компанії, які отримали картку Учасника клубу, виконавши одну з наступних умов:

 • придбали автомобіль в одному з салонів Компанії,
 • одноразово скористалися послугами СТО на суму рівну/більшу 500 грн,
 • придбали одним чеком запасні частини чи/та аксесуари на суму рівну/більшу 500 грн,
 • придбали автомобіль у Автограді по програмі «Трейд-ін»
 • отримали картку по окремому рішенню керівництва Компанії

Термін дії програми лояльності: 3 роки. Може бути продовжений.

01 02

 Умови Програми лояльності «Автоград-клуб» для її учасників

 1. Умови отримання картки:
 • придбати новий автомобіль в одному з салонів Автограду,
 • придбати автомобіль з пробігом по програмі Trade-In
 • одноразово скористалися послугами СТО на суму рівну/більшу 500 грн,
 • придбали одним чеком запасні частини чи/та аксесуари на суму рівну/більшу 500 грн,
 • отримати картку по спеціальному рішенню керівництва Компанії.

Оборот

Знижка на запасні частини та аксесуари

Знижка на роботи СТО

Знижка на придбання нового автомобіля

500 — 1500 грн

2%

3%

-

1501 — 5000 грн

3%

5%

-

5001 – 10 000 грн

4%

7%

0,5%

10 001 – 15 000 грн

5%

10%

1%

Більше 15 000 грн.

Отримання картки VIP- учасника «Автоград-клубу» зі спеціальними умовами

 1. Якщо клієнт щойно отримав картку — знижки по ній починають діяти з наступного візиту клієнта в сервісний центр. Якщо клієнт міняє картку попередньої програми лояльності на нову – знижки діють одразу.
 2. Програма є накопичувальною – чим більше клієнт обслуговується, тим більший рівень знижок отримує. Для того, щоб перейти на наступний рівень необхідно накопичити певний оборот (залежність розміру обороту і розміру знижок наведено в таблиці).
 3. Учасник отримує додаткову знижку 3% на роботи СТО і 3% на запасні частини на свій День народження. Ця знижка додається до розміру знижки, який є по картці та діє на День народження та три дні після нього (за умови, що в картці клієнта коректно вказана дата його народження).
 4. Оборот по клієнту обраховується за останні 36 місяців.
 5. Картку учасник Автоград-клубу може передавати для використання іншими особами (родичами/друзями/знайомими), вони теж зможуть отримувати по ній знижки і накопичувати оборот по картці.
 6. Знижки по картці не надаються, якщо клієнт користується акційною пропозицією від імпортера чи Автограду. Пріоритет надається діючим спеціальним пропозиціям. Одночасне використання знижок по картці і акційної пропозиції від імпортера/Автограду – неможливе.
 7. Учасник Автоград-клубу має пріоритетне право відвідувати різноманітні заходи в Автограді: презентації, дні відкритих дверей, дитячі свята, семінари, майстер-класи і т.д.
 8. Учасник Автоград-клубу має можливість отримати статус VIP, дотримавшись однієї з умов отримання VIP-картки.
 9. Учасник Автоград-клубу має можливість регулярно отримувати актуальну інформацію про акції, знижки та спеціальні пропозиції як по сервісу так і по продажу автомобілів у Автограді. Канал отримання інформації — смс-повідомлення, e-mail-повідомлення або телефонний дзвінок. Всі повідомлення, які надсилаються від імені компанії клієнт отримує тільки в тому випадку, якщо надав на це згоду, заповнюючи анкету учасника Автоград-клубу.
 10. Для отримання знижок клієнт повинен пред’явити картку до початку торговельних операцій.
 11. При поверненні товару, що був придбаний з використанням картки клієнт має пред’явити цю ж картку та касовий чек.
 12. Знижки можуть отримати лише фізичні особи. Юридична особа не може отримати знижку по картці фізичної особи.
 13. На оплати страхових компаній не діють знижки по програмі лояльності. Також ці оплати не враховуються при обліку обороту по картці.
 14. Для відновлення втраченої картки клієнту потрібно звернутись в будь-який з сервісних центрів Автограду та пред’явити:

- буклет від втраченої дисконтної картки, — або технічний паспорт автомобіля, — або паспорт громадянина України чи інший документ, що посвідчує особу.

 Умови програми лояльності для VIP — учасників Автоград-клубу

 1. Клієнт отримує картку VIP-клієнта при виконанні однієї з наступних умов:
 • накопичення обороту 15 000 грн.,
 • закінчення гарантійного терміну обслуговування автомобіля,
 • придбання в Автограді другого автомобіля,
 • в обмін на картку VIP — клієнта попередньої програми лояльності
 • за спеціальним рішенням керівництва компанії.

03

dsc_5618

Знижка на запасні частини Знижка на роботи СТО Знижка на придбання автомобіля
7% 15% 1%
 1. VIP-картка є іменною і передачі іншим особам не підлягає. Користуватися нею може лише власник картки.
 2. Знижки по картці починають діяти одразу після активації її адміністратором.
 3. VIP-учасник отримує додаткову знижку 3% на роботи СТО і 3% на запасні частини на свій День народження. Ця знижка додається до розміру знижки, який є по картці та діє на День народження та три дні після нього (за умови, що в картці клієнта коректно вказана дата його народження).
 4. Знижки по VIP-картці не надаються, якщо клієнт користується акційною пропозицією від імпортера чи Автограду. Пріоритет надається діючим спеціальним пропозиціям. Одночасне використання знижок по картці і акційної пропозиції від імпортера/Автограду – неможливе.
 5. VIP-клієнти запрошуються на закриті заходи в Автоград та мають пріоритетне право відвідування відкритих заходів.
 6. VIP-учасник Автоград-клубу має можливість регулярно отримувати актуальну інформацію про акції, знижки та спеціальні пропозиції як по сервісу так і по продажу автомобілів у Автограді. Канал отримання інформації — смс-повідомлення, e-mail-повідомлення або телефонний дзвінок. Всі повідомлення, які надсилаються від імені компанії клієнт отримує тільки в тому випадку, якщо надав на це згоду, заповнюючи анкету учасника Автоград-клубу.
 7. Для отримання знижок клієнт повинен пред’явити VIP-картку до початку торговельних операцій.
 8. При поверненні товару, що був придбаний з використанням картки клієнт має пред’явити цю ж картку та касовий чек.
 9. Знижки можуть отримувати лише фізичні особи.
 10. Якщо у клієнта є два автомобіля, по одному з яких закінчився термін гарантії і, в зв’язку з цим клієнт отримав VIP-картку, то він може використовувати цю VIP-картку на другий автомобіль теж.
 11. На оплати страхових компаній не діють знижки по програмі лояльності.
 12. Для відновлення втраченої VIP-картки клієнту потрібно звернутись в будь-який з сервісних центрів Автограду та пред’явити:

- буклет від втраченої дисконтної картки, — або технічний паспорт автомобіля, — або паспорт громадянина України чи інший документ, що посвідчує особу.